DENİZE YAPILAN FISKİYELER İLE GÖRSELLİK ÖN PLANDA

DENİZE YAPILAN FISKİYELER İLE GÖRSELLİK ÖN PLANDA

Estetik görünümü ve işlevselliği ile herkesin en çok beğendiği dekorasyon alanlarından olan denize yapılan fıskiyeler suyun basınçlandırılması ile oluşturulan sistemlere verilen isimdir. Özel nozullar aracılığıyla suyun yerçekimine meydan okumasına olanak sağlayan denize yapılan fıskiyeler çan, köpük ve parmak fıskiye gibi birbirinden farklı türlere sahiptir. Denize fıskiye yaptırmak isteyen kişi, kurum veya kuruluşlar alanında uzman firmaları tercih ederek beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilir. Üretici firma, uygulama yapılacak alanı inceleyerek ve beklentileri göz önünde bulunarak tesisat çapı, pompa, debi değeri ve basınç gibi sistemlerden en uygun olanını tercih eder.

Sular Müzik ve Işık ile Bambaşka Su yüksekliklerinin ayarlanması, denize yapılan fıskiyeler sistemlerine ışık ve müzik eklenmesi ile bambaşka bir forma dönüşür. Alanında uzman üretici firmalar, fıskiyelerin bakımlarını da üstlenebilir. Yapılan anlaşmaya bağlı olarak Türkiye’nin en gösterişli deniz fıskiyelerine sahip olabilirsiniz. Görenleri konuşturan ve yüksek basınç mekanizması sayesinde metrelerce yükseğe çıkabilen sular görsel bir şölen oluşturarak led ışıklarla desteklenebilir. Söz konusu ışıklar daimi olarak renk değiştirerek sistemin büyüleyici bir şölene dönüşmesine olanak sağlar. Denize yapılan fıskiyeler genellikle PVC bir kasa üzerine yerleştirilmiş ve pompalardan meydana gelir. Söz konusu araçlar aydınlatma armatürleri ve trafolarla entegre edilir.

İster Havuzda İster Denizde Kullanın

Modüler yapısı sayesinde istendiği zaman havuz sistemlerine de entegre edilebilen denize yapılan fıskiyeler suya hareket kazandırmak için tercih edilebilecek en güzel görsel şölenlerden birini sunar. Farklı animasyonların hazırlanmasına olanak sağlayan temeli ile dış mekanlarda kullanılabilen ürünler istenilen her renkte aydınlatma ile desteklenebilir. Darbelere ve doğa şartlarına karşı dayanıklı olan denize yapılan fıskiyeler hafif ve taşıması kolay olması sayesinde bir gün içerisinde monte edilebilir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünler çevresel koşulların olumsuz etkisine maruz kalsa da etkilenmez. Çalınmaya karşı güvenlikli olan sistemler demir konstrüksiyon sayesinde istenilen her alana vidalanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

×