Süs Havuzlarında Birbirinden İlginç Su Dansları

Süs Havuzlarında Birbirinden İlginç Su Dansları

Açık ve kapalı birçok alanda kullanılabilen, estetik ve işlevselliği bir arada sunan süs havuzları, farklı konseptler sayesinde bahçelerin mükemmel bir şekilde güzelleştirilmesini sağlıyor. Aksesuar amacı olarak kullanılan modeller, seyircilerinin dinlenmesine ve enerjilerini yükseltmesine olanak sağlıyor. Kamusal alanlardan otellere, evlerin bahçelerinden alışveriş merkezlerine kadar birçok alanda kullanılabilen süs havuzları farklı su dansları yapan modelleri sayesinde seyircilerinin gözlerine hitap ediyor.

Her Alan için Farklı Seçenekler

Yol kavşaklarında dahil kullanılabilen süs havuzları, farklı işlevsel özelliklere sahiptir. Havuz sistemlerinde kullanılan farklı mekanizmalar, suyun belirli aralıklarda ve belirli basınçlarda püskürtülmesini sağlayarak her alan için benzersiz seçenekler oluşturur. Basınç yoluyla yer çekimine meydan okuyan sular, görsel açıdan benzersiz bir şölen oluşturulmasını sağlıyor. Açık alışveriş merkezlerinde kullanılan kuru havuzlar ise hem görsel bir şölen yaşatıyor hem de çocukların dikkatini çekiyor. Bu tür havuzlar, kullanıma açılmadan önce düz bir zeminden farksız görünüyor. Belirli periyotlarda su püskürtülmesini sağlayarak birkaç saniye içerisinde alanın birikintiden arındırılmasını sağlayan sistemler hem eğlenceli hem de kullanıldıkları alanın değerini arttıran seçenekler sunuyor.

Her Alan için Farklı Bir Su Dansı

Her alan için farklı bir su dansı seçeneğinin bulunduğu havuzlarda püskürtme nozulları ve özel mekanizmalar ile aklınıza gelebilecek tüm görsel şölenler yaşatılıyor. Müzikli ve ışıklı modelleri ile süs havuzuna bakış açınızı değiştirecek seçeneklere sahip olan modeller, suyun üzerinizdeki tüm negatif enerjisi alıp götürmesini sağlıyor. Led aydınlatmalar ve mekanik aletler sayesinde suların dansını seyredebileceğiniz benzersiz bir görsel şölen sunan süz havuzlarında doyumsuz görsel zevkine sahip olacaksınız.

Özel Mühendislik Çalışması

Özel bir mühendislik çalışması ile hazırlanan sistemler taleplerinize bağlı olarak bambaşka projelerle şekillendirilebilir. Günümüzde en yaygın kullanılan süs havuzu modelleri arasında bulunan gösteri havuzları, suyun farklı formlarda ve ölçülerde hareketlendirilmesine olanak sağlar. Kullanıldıkları alanların değerini arttıran modeller renkli fayanslar ile döşenerek doğru ışıklandırma sayesinde hava karardığında da bambaşka bir görünüme sahip olur. Görsel efektlerin bolca kullanıldığı modeller, suların alçaktan yükseğe doğru hareket etmesini sağlayarak izleyicilerine görsel bir şölen yaşatır.

×