SU GÖSTERİSİ HAVUZLARI HAKKINDA BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

SU GÖSTERİSİ HAVUZLARI HAKKINDA BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

Evlerde, iş yerlerinde, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve çok daha fazla alanda daha sık görmeye başladığımız su gösterisi sistemleri, estetik görünümlerinin yanı sıra ortamın enerjisini yükselten avantajları ile beğeni topluyor. Açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen su gösterisi sistemleri suyun farklı ölçülerde ve formlarda hareketlendirilmesi prensibine dayanır. Mimari yapı ile bütünleşen havuzların müzikli ve danslı gibi birçok farklı çeşidi bulunur. Özellikle akşam saatlerinde renklendirildiklerinde bambaşka bir görünümün oluşmasına olanak sağlayan su gösterisi sistemleri, ortamın metrekaresine göre farklı formlarda ölçeklendirilebilir.

Peyzaj Uygulamalarının Gözdesi

Farklı projeler ile uygulandığında çok daha efektif bir görünüme sahip olan su gösterisi sistemleri, betonarmenin üzerine cam mozaikler ile yapılabilir. Özel fıskiyeler sayesinde suyun farklı yönlerde hareket etmesine olanak sağlayan sistemler, çeşitli efektler ve aydınlatmalar ile değişik projelerde kullanılabilirler. Tamamıyla süs havuzlarında, çevre ve peyzaj aydınlatmasında kullanılmak üzere tasarlanan ürünler, görsellik açısından estetik bir değer oluşturur. Bir kez tercih edildiğinde uzun süreli kullanımlara imkan tanıyan su gösterisi sistemleri, kamuya açık ortamlarda en çok tercih edilen peyzaj sistemleri arasındadır.

Suyun Büyüleyici Performansına Şahit Olun

Suyun büyüleyici performansına eşlik eden ateş, müzik ve ışığın harmanlanması su gösterisi sistemlerinin bambaşka bir görünüme kavuşmasına olanak sağlar. Gecesi başka, gündüzü başka güzellikte olan sistemler, seyircilerinden tam not alıyor. Estetik algısının yanı sıra yapıların değerini de arttıran havuzlar, anahtar teslim olarak sunulur. Kontrolü ve bakımı yapılan, hijyenik şartlarda muhafaza edilen su gösterisi havuzları, bulunduğu alanlara insan çekerek alanda bulunan işletmelerin gelirlerinin arttırılmasına da yardımcı olur. İnsanların vakit geçirirken aynı zamanda suyun büyüleyici dansı ile huzur bulmalarına olanak sağlayan sistemler, farklı büyüklükler ve mekanizmalar ile her türlü mekanın ihtiyacına uygun bir şekilde üretilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

×