Mikserler

ÖZELLİKLER:

1.Sağlam kapalı hücreli köpük dolgulu düşük görünürlüklü polietilen şa-mandıra.
2.Hassas eğimli paslanmaz çelik çark neredeyse kırılmazdır
3.Koruyucu kollar motor ünitesini sabitler ve kolay kullanım sağlar.Elektrik bağlantısı kesme, kazara hasarı önlemek için üst plakanın bir parçasıdır.
4.Ayarlanabilir braketler, oksijenin su sütununa bırakılma açısını kontrol etmenizi sağlar. (Yalnızca Triton altı modeller)
5.316 paslanmaz çelik kafes, döküntülerin pompalama sistemine girme-sini engeller.
6. Korozyona dayanıklı, dayanıklı 18 kalibre / 316 kalite paslanmaz çelik motor muhafazası içine alınmış, yağ soğutmalı, verimli 1725/1425 RPM özel yapım motor, yüksek hacimde suyu taşımak için dinamik olarak dengelenmiş rotorlara sahiptir.

* 3 Fazlı sistemler mevcuttur, ayrıntılar için bizimle iletişime geçin . Ünite, ünite, kablo ve Güç Kontrol Merkezi ile birlikte gönderilir. 50Hz uygulamalar bir Güç Kontrol Merkezi almaz. Birim ortalama ağırlık 204 lbs veya 93 kg’dır. Minimum çalışma derinliği Triton için 3ft veya 92cm, Sub-Triton için 2.5ft veya 76cm’dir. Havuz hacmi, 40 dakikalık bir test süresi boyunca elde edilen ampirik verilere dayalı olarak etkilenmiştir ve voltaj, yükseklik ve bağıl nem nedeniyle değişebilir.

ÜNİTE KURULUMU

1.(Triton Aspiratör) Suda ve Moor’da Yerine Şamandıra Sistemi: Üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar, su akımının yönünü gösterir. (Bir teknenin kullanılması gerekebilir.)
2.(Alt Triton Aspiratörü) Sabitleyin ve Yerine Sabitleyin: Havuzun dibine monte edilmesine rağmen, bu üniteler yerleşimi sağlamlaştırmak için bağlanmalıdır. Hareketli sudaki yerler için üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar su akıntısının yönünü gösterir (bir tekne kullanılması gerekebilir).
3.Sub-Triton Modelleri için Beygir Gücüne Göre Maksimum Çalışma Derinliği: 1HP = 12ft veya 3,5m, 2HP = 21ft veya 6.5m, 3HP = 24ft veya 7.2m, 5HP = 28ft veya 8.5m

50 Hz 1 Hp* 2 Hp* 3 Hp
Hacim (m3) Etkilenen 12.488 24.976 37.463
Gerilim/Faz/Amp 230/1/7.3 230/1/12 400/3/4.3

Mikser, inanılmaz pompalama oranları sunar ve sığ alanlar, sahil şeridi veya yatay akış ve sirkülasyon gereken her yer için idealdir. Otterbine’nin Mikser sistemi, durgun suları parçalamak veya kıyı şeritlerini açık tutmak için
havuzlarda ve göllerde yatay sirkülasyon oluşturmak için idealdir. Kapsamlı 3 yıllık garantiyle desteklenen diğer harika özelliklerden bazılarına göz atın:

  • Verimli Enerji: Düşük amperli sistemler, daha az elektrik tüketimi ve düşük işletme maliyetleri anlamına gelir
  • Kanıtlanmış Performans: Otterbine, havalandırma sistemlerinde bağımsız olarak test edilen ve yayınlanan oksijen transferi ve pompalama oranlarına sahip tek üreticidir.
  • Tam Paket: Çoğu sistem, kurulum kolaylığı için ünite, güç kontrol merkezi ve hızlı çıkarılabilir kabloyla birlikte eksiksiz olarak gelir.
  • Sığ Çalışma Derinliği: Triton Mikser 3ft veya 92cm’de çalışırken, Sub-Triton’lar 2.5ft veya 76cm su derinliği gerektirir.
  • Güvenlik Listelenmiş ve Korumalı Paket, elektriksel güvenlik açısın-dan test edilmiş ve ETL, ETL-C ile listelenmiştir. Avrupa Birliği ürünleri de güvenlik açısından test edilmiş, onaylanmıştır ve 3. şahıslardan bağımsız CE işareti taşır.

 

Diğer Hizmetlerimiz

×