High Volume

ÖZELLİKLER:

1.Sağlam kapalı hücreli köpük dolgulu düşük görünür polietilen şamandıra.
2.Hassas eğimli paslanmaz çelik çark neredeyse kırılmazdır.
3.Koruyucu kollar motor ünitesini sabitler ve kolay kullanım sağlar. 4.Elektrik bağlantısı kesme, kazara hasarı önlemek için üst plakanın bir parçasıdır.
4.Korozyona dayanıklı, dayanıklı 18 kalibre / 316 kalite paslanmaz çelik motor muhafazası içine alınmış, yağ soğutmalı, verimli 1725/1425 RPM özel yapım motor, yüksek hacimde suyu taşımak için dinamik olarak dengelenmiş rotorlara sahiptir.

ÜNİTE KURULUMU

1.(Triton Aspiratör) Suda ve Moor’da Yerine Şamandıra Sis-
temi: Üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar, su akımının yönünü gösterir. (Bir teknenin kullanılması gerekebilir
2.(Alt Triton Aspiratörü) Sabitleyin ve Yerine Sabitleyin: Ha-vuzun dibine monte edilmesine rağmen, bu üniteler yerleşimi sağlamlaştırmak için bağlanmalıdır. Hareketli sudaki yerler için üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar su akıntısının yönünü gösterir (bir tekne kullanılması gerekebilir).
3.Sub-Triton Modelleri için Beygir Gücüne Göre Maksimum Çalışma Derinliği: 1HP = 12ft veya 3,5m, 2HP = 21ft veya 6.5m, 3HP = 24ft veya 7.2m, 5HP = 28ft veya 8.5m

50 Hz 1 Hp* 2 Hp* 3 Hp 5 Hp
Püskürtme Yük.(m) .5 .6 .9 1.1
Püskürtme Çapı (m) 1.2 2.3 2.6 3.5
m3/saat 198.5 329 453.1 647.2
Gerilim/Faz/Amp 230/1/8 230/1/12 400/3/4.2 400/3/7.2

High Volume Endüstriyel Gölet Havalandırıcı

Beygir gücü-saat başına etkileyici 3,3 lb veya 1,5 kg oksijeni hareket ettiren ve 900GPM veya 198 m3 / saatin üzerine pompalayan Otterbine’in atık su arıtmadaki deneyimi, Yüksek Hacimli Endüstriyel Havalandırıcı tarafından sağlanan performans ve sonuçlarda belirgindir. Paslanmaz çelikten, termoplastikten ve sağlam, düşük hızlı bir motordan yapılmıştır; bu sistem, şiddetli su ortamlarının taleplerine dayanacak şekilde inşa edilmiştir. Sistemlerin boyutları 1HP-5HP arasında değişir. En güçlü havalandırıcımız olan High Volume, sağlam tasarımı ve etkileyici oksijen transferi ve pompalama oranları nedeniyle seçilmiştir. Şiddetli su ortamının taleplerini karşılayan ve 3 yıllık kapsamlı bir garanti ile desteklenen, sunduğu diğer bazı özelliklere göz atın:

  • Verimli enerji: Düşük amperli sistemler, daha az elektrik tüketimi ve düşük işletme maliyetleri anlamına gelir.
  • Kanıtlanmış Performans: Otterbine, havalandırma sistemlerinde bağımsız olarak test edilen ve yayınlanan oksijen transferi ve pompalama oranlarına sahip tek üreticidir. Yüksek Hacim, sektördeki en yüksek oksijen transferi ve pompalama oranlarını sunar.
  • Tam Paket: Çoğu sistem, kurulum kolaylığı için ünite, güç kontrol merkezi ve hızlı çıkarılabilir kabloyla birlikte eksiksiz olarak gelir.
  • Güvenlik Listelenmiş ve Korumalı Paket, elektriksel güvenlik açısın-dan test edilmiş ve ETL, ETL-C ile listelenmiştir. Avrupa Birliği ürünleri de güvenlik açısından test edilmiş, onaylanmıştır ve 3. şahıslardan bağımsız CE işareti taşır.

Diğer Hizmetlerimiz

×