Gemini

ÖZELLİKLER:

1. Yüksek teknoloji ürünü termal plastik pompalama odaları, kolay değişim sağlamak için kademelendirilmiştir.
2. Sağlam, düşük görünümlü kapalı hücre köpüğü, uygulanabilir olduğunda ışıklar için tutacaklar ve koruyucu cepler içerir.
3. Karışık akışlı pompalama sistemleri maksimum pompalama kapasitelerine ulaşır.
4. Elektrikli hızlı bağlantı kesme, hasarı önlemek için üst plakanın bir parçasıdır
5. Endüstriyel mukavemetli termal plastik ekran, birimin tozdan uzak tutulmasına yardımcı olur.
6. Yağ soğutmalı, verimli 3450/2875 RPM özel yapım motor, güvenilirlik ve uzun ömür sağlamak için g-tipi bir conta içerir.
7. Korozyona dayanıklı, dayanıklı 18 ayar / 316 kalite paslanmaz çelik motor muhafazası.

ÜNİTE KURULUMU:

1.Güç Kontrol Merkezini Kurun: Güç kontrol merkezi karaya monte edilmiştir; Bu adımı gerçekleştirmek için yetkili bir elektrikçi tavsiye edilir.
2.Güç Kablosunu Döşeyin: Gücü kanalın içine gömün / kanaldan havuz kenarına yerleştirin, fişi üniteye bağlayın.
3.Suda Yüzdürme Sistemi ve Demirleme / Yerine Bağlama : Seçilen yönteme bağlı olarak, bir tekne kullanımı gerekebilir.

50 Hz 1 Hp* 2 Hp* 3 Hp 5 Hp
Püskürtme Yük.(m) 2 2.6 3.5 4.4
Püskürtme Çapı (m) 4 4.7 6.9 9.5
m3/saat 119.7 143.5 172.6 242.7
Gerilim/Faz/Amp 230/1/8.3 230/1/12.6 400/3/4 400/3/4

 

* 3 Fazlı sistemler mevcuttur, ayrıntılar için bizimle iletişime geçin. Ünite, kablo ve Güç Kontrol Merkezi ile birlikte gönderilir. 50Hz uygulamalar Güç Kontrol Merkezi almaz. Birim ortalama ağırlık 155 lbs veya 73 kg’dır. Püskürtme performansı ve pompalama oranları yaklaşık değerlerdir ve voltaj, yükseklik ve bağıl nem nedeniyle değişebilir.

Otterbine’in Gemini versiyonun dinamik su desenleri, her ortamda inanılmaz havalandırma gücü ve muazzam güzellik sunar. Gemini Havalandırma Fıskiyeleri, harika sonuçlar veren yüksek kaliteli, kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün sağlamak için uzmanlar tarafından tasarlanmış ve üretilmiştir. Endüstrinin en güçlü, en kapsamlı 5 yıllık garantisini sunan Havalandırmalı Fıskiyelerimiz “Desen Garantisi “ile desteklenmektedir, şu diğer harika özelliklere göz atın:

  • Tam Paket: Çoğu sistem, kurulum kolaylığı için ünite, güç kontrol merkezi ve hızlı bağlantı kesme standardına sahip kablo ile birlikte gelir.​
  • Kanıtlanmış Performans: Otterbine, havalandırma sistemlerinde bağımsız olarak test edilen ve yayınlanan oksijen transferi ve pompalama oranlarına sahip tek üreticidir.
  • Sığ Çalışma Derinliği: 30 inç veya 75 cm suda çalışır.
  • Güvenlik Belgeleri: Elektriksel güvenlik açısından test edilmiş ve ETL ve ETL-C belgelerine sahiptir. Avrupa Birliği ürünleri de güvenlik açısından test edilmiş, onaylanmıştır ve 3. şahıslardan bağımsız CE belgelerine sahip tek üretici firmadır.
  • Doğal ve Etkili Su Kalitesi Çözümleri: Su kalitesi yönetimine doğal çözüm için suya oksijen verir; algleri, suda yaşayan yabani otları ve kokuları etkili bir şekilde kontrol eder.​​​
  • ​​Verimli Enerji: Düşük amperli sistemler, daha az elektrik tüketimi ve düşük işletme maliyetleri anlamına gelir.

Diğer Hizmetlerimiz

×