Equinox

ÖZELLİKLER:

1.Özel polietilen şamandıra, suda daha az görünür olması için kolay yükseklik ayarına izin verir.

2.Yüksek kaliteli Grundfos pompası ve Franklin 3450/2875 RPM motor, yıllarca korozyona dayanıklı, sorunsuz çalışma süresi sağlar ve bakım gerektirmez.

3.Büyük merkez tekerlekler, çoğu uygulamada vinç ve kaldıraç ihtiyacını ortadan kaldırarak montaja ve sökmeye yardımcı olur.

4.Çıkarılabilir paslanmaz çelik giriş süzgeci, suda temizlemeye izin verir ve pompayı pislikten korur.

 

ÜNİTE KURULUMU

Aqua Star kısmen monte edilmiş olarak gelir ve kurulum sadece birkaç adımda gerçekleştirilebilir:

1.Güç Kontrol Merkezini Kurun Güç kontrol merkezi karaya monte edilir; Bu adımı gerçekleştirmek için yetkili bir elektrikçi tavsiye edilir.

2.Güç Kablosunu Döşeyin: Gücü kanalın içine gömün / kanal-dan havuz kenarına yerleştirin, fişi üniteye bağlayın.

3.Büyük tekerleklerle Dev Fıskiye yuvarlanıp suya indirilebilir (bir tekne fırlatma veya rampa işlemi kolaylaştırabilir). Bir vinç veya vinç, işlemi basitleştirebilirken, dik banklara sahip havuzlar bir vinç gerektirecektir.

4.Şamandıranın Yüzdürme Bölümlerini Ayarlayın , suda yüzdürme profilini düşürmek için yüzdürmeyi ayarlamanıza olanak tanır.

Bakım

Dev Fıskiyeler rutin bakım gerektirmez. Izgara tıkanırsa sepet tipi ızgara, fıskiye yerinde iken kolaylıkla çıkarılıp tel fırça ile temizlenebilir.

Kışlama

Soğuk kışların ve donmuş suların yaşandığı iklimlerde göller donmadan Dev Fıskiyeler kaldırılmalıdır. Motor ve pompa 32 ° Fahrenheit veya 0 ° Celsius’un üzerinde kalan ısıtılmış bir alanda saklanmalıdır .

50 Hz 10 Hp 15 Hp 25 Hp
Püskürtme Yük.(m) 8 9 12
Püskürtme Çapı (m) 24 25 32
m3/saat 68 88 113
Gerilim/Faz/Amp 380/3/16-415/3/16 380/3/24-415/3/24 380/3/40-415/3/40

 

* Ünite, ünite, kablo ve güç kontrol merkezi ile birlikte gönderilir. 50Hz uygulamalar bir Güç Kontrol Merkezi almaz. Birim ortalama ağırlık 900-950 lbs veya 410-435 kg arasındadır. Minimum çalışma derinliği 40in veya 1m’dir. Püskürtme performansı ve pompalama oranları yaklaşık değerlerdir ve voltaj, yükseklik ve bağıl nem nedeniyle değişebilir.

Dev Fıskiyemiz Equinox, gerçekten dinamik olan basamaklı su sütunları sunan muhteşem bir çok boyutlu modeldir. En büyük yüzen fıskiyemiz olan Dev Fıskiyeler 10HP-25HP olarak mevcuttur ve her şey dahil 4
yıllık garanti veya motor kontrol seçeneği ile 5 yıllık uzatılmış garanti ile desteklenmektedir. Çarpıcı bir etki yaratmak için mükemmel olan şu diğer harika özelliklere göz atın:

  • Sığ Çalışma Derinlikleri: Yatay platform 40 inç veya 1 m suda çalışmaya izin verir.
  • Tam Paket: Çoğu sistem ünite, fiberglas güç kontrol merkezi ve kablo ile birlikte gelir. (Üniteler kablo ile bağlanmıştır, isteğe bağlı kablo hızlı bağlantı kesme mevcuttur.)
  • Güvenlik: Paket, UL standartlarına uygun, ETL ve ETL-C ile elektriksel güvenlik açısından test edilmiş ve listelenmiştir; ve CE sertifikasına sahiptir.
  • Eşsiz Kurulum Sistemi: Tekerlekli yürütme sistemi, çoğu uygulamada kurulum sırasında vinç ihtiyacını ortadan kaldırır.
  • Ayarlanabilir Şamandıra: Yüksek yoğunluklu polietilen şamandıra, sudaki şamandıra görünürlüğünü en aza indirmek için kolayca ayarlanabilen balastlar içerir.
  • İsteğe bağlı Aksesuarlar: Püskürtme azaltma için Rüzgar Kontrolleri, Yumuşak Başlatma, Alt Monitör (garantiyi 3 yıla uzatır) ve Fountain Glo™ LED ve Yüksek Gerilim Işık Paketleri, mevcut aksesuarlardan sadece birkaçıdır.

Diğer Hizmetlerimiz

×