Deluxe Fraksiyonel Aeratörler

ÖZELLİKLER:

1.4 püskürtme modeli ve yatay bir karıştırıcı üretmek için korozyona dayanıklı ayarlanabilir püskürtme pervaneleri / modelleri içerir
2.Gömme hafif ceplere sahip, düşük görünürlüklü köpük dolgulu, sağlam, düşük polietilen siyah şamandıra.
3.Yağ soğutmalı, verimli 3450RPM (60Hz) veya 2750RPM (50Hz) özel yapım motor, güvenilirlik ve uzun ömür sağlamak için tek bir silikon kar-bür conta içerir.
4.Korozyona dayanıklı, dayanıklı 18 ayar / 316 kalite paslanmaz çelik
motor muhafazası..
5. S / S braketleri, havalandırmalı fıskiye modelleri ve karıştırıcı modeli arasında kolay dönüşüm sağlar.
6. Ayarlanabilir deşarj açısı +/- 8 derece (Yalnızca karıştırıcı model).

ÜNİTE KURULUMU:

1.Güç Kontrol Merkezini Kurun: Güç kontrol merkezi kara-
ya monte edilmiştir; Bu adımı gerçekleştirmek için yetkili bir elektrikçi tavsiye edilir.
2.Güç Kablosunu Döşeyin: Gücü kanalın içine gömün / kanal-dan havuz kenarına yerleştirin, fişi üniteye bağlayın.
3.Suda Yüzdürme Sistemi ve Demirleme / Yerine Bağlama: Seçilen yönteme bağlı olarak, bir tekne kullanımı gerekebilir. Karıştırıcı / Sirkülatör üç noktaya kurulmalıdır, tüm püskürtme
modelleri yalnızca iki noktaya ihtiyaç duyacaktır.

Bakım

Fraksiyonel Serisi Aeratörler, önleyici veya yıllık bakım gerektirmez. Ekran tıkanırsa, üniteyi kapatarak, güç kaynağından çekerek ve kalıntıları elle veya bir tel fırça ile temizleyerek temizlenebilir.

  • Gemini , High Volume ve Mikser kışın dondurucu iklimlerde suda kalabilir, ancak günde en az 12 saat çalışması gerekir ve sıcaklıklar  -7 ° Celsius’un altına düştüğünde günde 24 saat çalışmalıdır.
  • Phoenix ve Rocket , soğuk kışlar ve donmuş suların yaşandığı iklimlerde ünitenin bulunduğu yer donmadan önce kaldırılmalıdır.

 

50 Hz Gemini High Volume Phoenix Rocket Mikser
Püskürtme Yük.(m) 12 1

Üst:2.8

Alt:1.0

3 n/a
Püskürtme Çapı (m) 1.8 1.4

Üst:30cm

Alt:3

40cm n/a
m3/saat 115 99 44 41 n/a
Oksijen Transferi 1 .91 .36 .36 n/a
Gerilim/Faz/Amp 230/1/2.8 230/1/2.8 230/1/2.6 230/1/2.6 230/1/2.8
RGBW Işıkları (4W) Amp Draw Electrical Output Rating Toplam Lamba Gücü Maks. Kablo Boyu (16/2) Maks Kablo Boyu (12/3)
.15 12 VDC 8W 150ft.(46 cm) 300ft (96 cm)
LED Işıklar Amp Draw Electrical Output Rating Toplam Lamba Gücü Maks. Kablo Boyu (16/2) Maks. Kablo Boyu (12/3)
.15 12 VDC 13W 150ft.(46cm) 300ft (96 cm)

Küçük Havuz & Gölet Çözümleri

Deluxe küçük havuz fıskiye ve sirkülatör paketlerimiz ile görüntü ve havalandırma olarak dünyanın en iyisini sonuçlarını elde edersiniz! RGBW veya LED aydınlatma seçenekleriyle birleştirilen havalandırma avantajları, havuzunuzun doğal güzelliğini artıracaktır. Bu çözüm,  küçük havuzlar veya göller için idealdir! Dakikalar içinde dört havalandırmalı fıskiye modeli ve yatay bir sirkülatör arasında kolayca geçiş yapma imkanı vardır!

Deluxe Fraksiyonel Aeratörler, hepsi bir arada sistemi, beş konfigürasyondan herhangi biri arasında dakikalar içinde kolayca dönüştürme yapmanızı sağlar. Bu hafif, çok yönlü, havuz ünitesi bir kişi tarafından kolayca taşınabilir ve Gemini olarak kurulduğunda etkileyici bir 500GPM (115m3 / saat) sağlar. Her şey dahil 3 yıllık garantiyle desteklenen bu diğer harika özelliklere göz atın:

  • Verimli Enerji: Daha küçük beygir gücü sistemleri daha az enerji tüketerek önemli ölçüde maliyet tasarrufu sağlar.
  • Doğal ve Etkili Su Kalitesi Çözümleri Sunar: Etkileyici görüntüler oluştururken algleri, suda yaşayan yabani otları ve kötü kokuları etkin bir şekilde kontrol ederek, su kalitesi yönetimine en doğal çözüm için su sütununa oksijen verir.
  • Sığ Çalışma Derinliği: 16 inç veya 41 cm kadar küçük bir alanda çalışır. Bu ünite, 14 inç veya 36 cm kadar sığ sularda çalışmasına izin veren ayakta bir çeşme olarak da mevcuttur.
  • Kanıtlanmış Performans: Otterbine, havalandırma sistemlerinde bağımsız olarak test edilen ve yayınlanan oksijen transferi ve pompalama oranlarına sahip tek üreticidir.
  • Tam Paket: Monte edilmiş ünite (Gemini olarak gönderilir), 5 sistemin tümü için bileşenler, enkaz süzgeci, kolay kurulum / bakım için hızlı bir kablo ayırma (QDC) ve zamanlayıcılı bir mini güç kontrol paneli (bazı 50Hz sistemler güç kontrol merkezi almaz) içerir ve GFCI.
  • Güvenlik Listelenmiş ve Korumalı: Paket, elektriksel güvenlik açısından test edilmiş ve UL standartlarına uygun ETL ile listelenmiştir. Avrupa Birliği ürünleri de güvenlik testlerinden geçirilir, onaylanır ve 3. şahıslardan bağımsız CE işareti taşır.
  • LED Aydınlatma: Bu düşük enerjili, 6,5 W LED yüksek çıkışlı aydınlatma sistemleri, geleneksel MR16 halojen lambalara göre% 80 enerji tasarrufu sağlar. LED Işıklar için renkli lensler mevcuttur.

Diğer Hizmetlerimiz

×