Aspiratörler

ÖZELLİKLER:

1.Sağlam kapalı hücreli köpük dolgulu düşük görünürlüklü polietilen şamandıra.
2.Hassas eğimli paslanmaz çelik çark neredeyse kırılmazdır
3.Koruyucu kollar motor ünitesini sabitler ve kolay kullanım sağlar. 4.Elektrik bağlantısı kesme, kazara hasarı önlemek için üst plakanın bir parçasıdır.
5.Ayarlanabilir braketler, oksijenin su sütununa bırakılma açısını kontrol etmenizi sağlar. (Yalnızca Triton altı modeller)
6.Korozyona dayanıklı, dayanıklı 18 kalibre / 316 kalite paslanmaz çelik motor muhafazası içine alınmış, yağ soğutmalı, verimli 1725/1425 RPM özel yapım motor, yüksek hacimde suyu taşımak için dinamik olarak dengelenmiş rotorlara sahiptir.

ÜNİTE KURULUMU
1.(Triton Aspiratör) Suda ve Moor’da Yerine Şamandıra Sistemi: Üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar, su akımının
yönünü gösterir. (Bir teknenin kullanılması gerekebilir
2.(Alt Triton Aspiratörü) Sabitleyin ve Yerine Sabitleyin: Havuzun dibine monte edilmesine rağmen, bu üniteler yerleşimi sağlamlaştırmak için bağlanmalıdır. Hareketli sudaki yerler
için üç noktalı bağlama sistemi önerilir. Oklar su akıntısının yönünü gösterir (bir tekne kullanılması gerekebilir).
3.Sub-Triton Modelleri için Beygir Gücüne Göre Maksimum Çalışma Derinliği: 1HP = 12ft veya 3,5m, 2HP = 21ft veya 6.5m, 3HP = 24ft veya 7.2m, 5HP = 28ft veya 8.5m

50 Hz 1 Hp* 2 Hp* 3 Hp 5 Hp
Hacim (m3) Etkilenen 5.352 10.704 16.056 26.760
Gerilim/Faz/Amp 230/1/7.3 230/1/12 400/3/4.3 400/3/6.2

Triton (yüzer) ve Sub-Triton (daldırılmış) Aspiratörlerimiz, sığ su kütlelerinde yüzey altı havalandırma için ideal bir çözümdür. Bu güçlü su yönetimi araçları, kötü kokuların ortadan kaldırılmasına, çok ihtiyaç duyulan oksijenin eklenmesine yardımcı olur ve önemli bir sirkülasyon oluşturur. Aspiratörlerimiz, yüzey havasını su kolonuna enjekte edecek ve görünür bir püskürtme deseni bırakmayacak şekilde tasarlanmıştır. Kapsamlı 3 yıllık garantiyle desteklenen şu diğer harika özelliklere göz atın:

  • Verimli Enerji: Düşük amperli sistemler, daha az elektrik tüketimi ve düşük işletme maliyetleri anlamına gelir.
  • Tam Paket: Çoğu sistem, kurulum kolaylığı için ünite, güç kontrol merkezi ve hızlı çıkarılabilir kabloyla birlikte eksiksiz olarak gelir.
  • Kanıtlanmış Performans: Otterbine, havalandırma sistemlerinde bağımsız olarak test edilen ve yayınlanan oksijen transferi ve pompalama oranlarına sahip tek üreticidir.
  • Sığ Çalışma Derinliği: Triton Aspiratör 3ft veya 92cm’de çalışırken, Sub-Tritonlar 2.5ft veya 76cm su derinliği gerektirir.
  • Çok Yönlü: Hem yüzer (Triton) hem de daldırılmış (Alt Triton) konfigürasyonlarda mevcuttur.
  • Güvenlik Listelenmiş ve Korumalı Paket: Elektriksel güvenlik açısından test edilmiş ve ETL, ETL-C ile listelenmiştir. Avrupa Birliği ürünleri de güvenlik açısından test edilmiş, onaylanmıştır ve 3. şahıslardan bağımsız CE işareti taşır.

Diğer Hizmetlerimiz

×